| AdiClipota a întrebat:

Mi-am facut cont google adsense ca sa-mi pun reclame pe site.am luat codul de reclama l-am pus pe site, acolo unde am pus reclama s-a facut loc pe dimensiunile reclamei si de 7 zile tot "Your application for www.gamersarea.eu is under review. You'll only see blank ads until your account has been fully approved."Cat trebuie sa astept pana termina review-ul? Sau nu am facut ceva bine?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ai facut bine, dar daca nu ai mai avut un cont trebuie sa astepti o perioada. Nu exista un termen predefinit pana iti apar reclamele.