| hardy98 a întrebat:

Mi-am facut mai devreme un cont pe voyo.ro si mi s-a zis ca primesc un mail de confirmare. A trecut aproape o ora jumate si nu am primit niciun mail. Multumesc!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi lucru ma intreb si eu. Si eu mi-am facut acum cont si nu primesc niciun mail cu link-ul de confirmare. Sa speram ca primim!happy

| Daddyy a răspuns:

Niki eu...sad si vreau sa il vad pe oncescu vs 1000 :X

| Madellina a răspuns:

Verifica si SPAM-ul.

| ofatafrumoasa a răspuns:

Vei primi mailul in maxim 24 de ore nu asa de repede...Sau ai facut ceva gresit...

| danibossu a răspuns (pentru ofatafrumoasa):

Nu am gresit nimic...pur si simpluwinking

| ofatafrumoasa a răspuns (pentru danibossu):

Atunci ai rebdare ca nu ai trecut cele 24 de ore. Daca tot nu primesti mai incearca...
laughing

| danibossu a răspuns:

Asa acum 2 ore mi s-a intamplat si mie...

| danibossu a răspuns:

Asa acum 2 ore mi s-a intamplat si mie...