| DarkRider120 a întrebat:

Mi-am facut un pc si culmea mi-am luat SSD si am uitat de HDD :)) Cine imi poate recomanda un hard bun? Vreau ceva de 2TB, si ma gandeam la asta:
https://www.amazon.co.uk/......ref=sr_1_1 s=computers&ie=UTF8&qid=1478557972&sr=1-1&keywords=WD100 3FZEX&th=1
Am auzit lucruri bune despre WD Black si din ce vad are cam tot ce ii trebuie (7200rpm si 2TB)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca SSD-ul este incapator, il poti folosi fara HDD. Este mult mai rapid ca un HDD. Daca vrei si HDD este bun cel pe care l-ai mentionat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da wd black au garantie mai mare si sunt mai solide

dar 2tb o sa te rupa la bani, mai bine iei 2 hdd-uri de 1tb fiecare

si nu stiu de ce ai ales tu tocmai amazon....cat dai pe livrare (si garantia nu e valabila in ro) iti iei din ro cu garantie

| DarkRider120 explică (pentru anonim_4396):

Stau in Londra si de aia laughing si daca as lua 2 de 1tb nu m-ar costa mai mult? 1 de 1tb costa 70 lire si 1 de 2tb costa 110 :/ deci sa il iau pana la urma?