| CristyCryss01 a întrebat:

mi-am luat ciry car driving 1.2.2 am nevoie de condul de activare..imi cere licenta activare ma ajuta cineva va rog frumos din suflet? product cod e 654812-48FF-D445 am nevoie de licenta de activare sad funda mare mare celui ce ma ajuta

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Licența se cumpăra NU se găsete pe google laughing)).O vrei? Scoate banu și cotizează la cei e au produs jocul.Normal ca și pierderea de vreme trebuie plătită laughing)). Succes

| rdife a răspuns:

Da trebuie sa intri pe saitul oficial faci cont.,.
Funda?