| VitalBullet a întrebat:

Mi'am luat de curand un televizor Samsung care are functia wireless si am si eu cateva intrebari.Ce poti face cu internetul pe tv? Cat costa un adaptor wireless Samsung si de unde il pot cumpara? E distractiv sa ai wireless pe tv? Astept raspuns.

1 răspuns:
| MrAlex a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin distractiv big grin il poti cumpara de acolo de unde ai luat televizorul happy iar la pret nu vreau sa iti dau un raspuns concret ca nu sunt sigur si nu imi aduc aminte de ce am vazut in magazine