| erabianleonard a întrebat:

Mi-am luat mirilis action de filmat jocuri si am filmat jocu bun setari ok acolo cum trebuie si cand urc pe youtube sta se incarca si dupa spune ca nu pot ca : Procesarea videoclipului nu a reușit. Asigurați-vă că încărcați un tip de fișier acceptat. DE CE

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Trebuie sa ai o viteza de upload data naibi ca sa urci tu o filmare de o asemenea dimensiune pe youtube. In 10-15 minute filmarea reuseste sa cumprinda 6-8gb. Asa ca daca vrei ca filmarea sa aiba o dimensiune mult mai mica dar calitate asemanatoare, randeaz-o in after effects, sau daca doresti ceva mai usor de utilizat recomand Blender http://www.blender.org/

| erabianleonard explică (pentru Jipa95):

Si calitatea e la fel cu mirilis?

| Jipa95 a răspuns (pentru erabianleonard):

Exact!

| RobertForYou a răspuns:

Se intampla asta deoarece action are un codec propriu care nu e cunoscut de youtube. Ca sa rezolvi, intra in action, selecteaza videoclipul dau si apoi dai pe iconita de Export.