| nicaseby a întrebat:

Mi-am luat un laptop recent si vreau sa stiu daca imi merge GTA 4 si Battlefield 3 pe high, daca nu pe high,macar pe medium, mi-ar merge?
Detalii:
Laptop ASUS
Procesor: dual-core 2x2. 5Ghz, a-3-a generatie de core2duo
Rami: 4Gb ddr3
Placa Video:dedicata 2Gb Ati Radeon hd
Intreb pentru ca nu vreau sa descarc jocurile acestea si sa le sterg apoi pentru ca nu imi vor functiona.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Gta 4 va merge chiar si pe high, celalat pe low

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Instaleaza "aida64" si spune exact ce model e procesorul si ce model e placa video.

| davidrcv a răspuns:

Cred ca merge, cred ca o sa aiba un pic de lag pe medium si o sa mearga perfect pe low