| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un program wondershare filmora9 pentru a face un filmulet scurt si problema este ca dupa ce salvez videoclip-ul, apare numele logo-ului in filmare. Stie cineva cum sa-l fac sa dispara? Fara a cumpara programul. Daca mi-ati putea explica sau sa-mi aratati un tutorial, mi-ar fi de mare ajutor. Va multumesc anticipat, ofer funda!

2 răspunsuri:
| lorena66 a răspuns:

In aplicația respectiva trebuie să fie ceva secțiune pro/vip in care plătești să nu apară logo-ul. Totuși, nu contează dacă se vede sau nh logo-ul, ci conținutul care trebuie să-i atragă be ceilalți.

| premiumself a răspuns (pentru lorena66):

Asa este, dar se vede foarte mare logo-ul si este destul de deranjant, mai este pus si in centrul videoclipulului de nu poti vedea filmuletul de el. Tocmai de aceea am vrut sa vada daca exista vreo solutie gratuita pentru a scapa de el.