| serioux27 a întrebat:

Mi-am luat un Samsung Galaxy S Plus nou nout de la Vodafone. Mi-am luat aplicatia Yahoo Messenger de pe Android Market si am intrat si era totul in regula. Cam a 3 a oara cand am intrat nu mi-au aparut toate contactele ce le am in lista de messenger. Nu am setat sa imi apara doar cei online. Ii setat sa imi apara toata lista. dar unele contacte lipsesc. stie cineva de ce si cum pot rezolva?

5 răspunsuri:
| blackrain a răspuns:

Pai si tu vrei sa zici ca iti apar doar contactele online dar tu nu ai selectat asta? sau ca iti apare lista intreaga, cu contacte lipsa? daca iti lipsesc contacte, verifica daca le mai ai si pe calculator. daca nu, iesi, si intra din nou pe mess, sau reinstaleaza messu

| serioux27 explică (pentru blackrain):

Pe mess le am toate. am reinstalat si messu` pe telefon. Sti ce am facut mai exact?! Am dat sincroniare contacte messenger cu agenda telefonului si apoi ca prostu` le'am sters din 'contacte' si implicit sau sters si din mess. Chiar nu stiu ce sa mai fac.sad

| serioux27 explică (pentru blackrain):

Am sincronizat contactele mess cu cele din agenda mea telefonica si apoi le'am sters din agenta si s'au sters si de pe mess si nu stiu cum sa le pun inapoi mai exact.

| blackrain a răspuns (pentru serioux27):

Scuze sa te dezamagesc, dar singura solutie e doar manual... nu cred ca daca il duci la un hekaras, ar indrazni sa umble la hard si placa... asa ca o sa ai ceva de scris(manual) big grin

| dyvyno a răspuns:

La fel mi s-a intamplat si mie ai reusit sa adaogi lista de prieteni