| Randy Orton a întrebat:

Mi-am luat un Smart Talk Mercury Bluetooth si cand vorbesc cu cineva, acel cineva ma aude in ecou. Uneori nici nu ma aude, e foarte deranjant. Am incercat cu 2 persoane. Ce sa fac ca sa remediez aceasta problema?

Dau

2 răspunsuri:
| gicaputinica a răspuns:

Incearca sa-l tii un pic mai departe de obraz.

| pinnky09 a răspuns:

Salut, parerea mea este ca ar trebui sa faci o sesizare mai intai, am patit si eu exact la fel, dar ca eu am luat alt tip de bluetooth, si l-am inapoiat, a fost defect din fabrica si mi-au dat altul! este cea mai eficienta metoda, in cazul in care nu-l iau inapoi incearca sa il duci la reparat! Numai bine!