| Timotey99 a întrebat:

mi-am luat un tel Samsung galaxy s2 si dupa i-am bagat android 4.1.2 si dupa ce sa instalat nu mai mi-a mers usb altele merge dar acesta dupa care am instalat androidul nu mai imi merge de loc spune ca trebuie sa conectez cablul usb pentru a utiliza stocarea in masa dar este in pc usb si degeaba.Ce pot face ca sa imi mearga usb? Dau funda. big grin

1 răspuns:
| olteanu0127 a răspuns:

Este un program "Samsung desktop software" il descarci si dupa ce il instalezi conectezi telefonul si pornesti programul si s-a rezolvat problema, asa ii poti face si update la un soft mai nouwinking spor la treaba