| DarthNiger a întrebat:

Salut TPU,mi-am schimbat placa video cu o placa video incorporata iar aceasta nu are driver instalat pentru windows 7, pe internet am gasit decat drivere pentru windows xp, 90 si alte windowsuri vechi,va rog daca imi puteti da un site ca sa pot descarca driveru de la placa, numele placii este:GA-8VM800PMD-775-RH,dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza slim driver free. daca exista acest driver programul ti-l descarca si il instaleaza. driver genius e de plata. asa ca nu te obosi.

2 răspunsuri:
| Robert_Tom_2000 a răspuns:

Downloadeaza driver max sau driver genius si le instalezi de acolo
Funda?