| gamerulXDaa a întrebat:

mi luat si eu net si in contract scrie ca am viteza pana in 2mbps si eu am placa de retea de 100 mbps.
Deci intrebarea mea este daca pot mari viteza acea din contract?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Nu o poti mari.Atat iti da ei, atat ai poate si viteza mai mica dar mai mult decat e scris in contract nu. Atat da ei drumul la robinet.winking

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

2mbps? Cred ca si tu alergi mai repede! In principiu nu ai cum, decat daca schimbi abonamentul!