| benches99 a întrebat:

Mi s-a ars laptopul deoarece am vrut sa bag curent de la o alta sursa nu cu incarcatorul.L-am dus la un service, l-au masurat si nu si-au dat seama ce e ars in el si mi-au recomandat sa-l duc la Bucuresti ca aia au un aparat care detecteazace ce e ars.Ce credeti ca s-ar fi putut arde si ce-mi recomandati sa-l duc la Bucuresti sau sa iau altul?

Răspuns Câştigător
| LaylaNico a răspuns:

Eu cred ca s-ar fi putut arde atat tot circuitul dar si o mica parte. Iti recomand sa te interesezi de pretul unei "vizite" in capitala si sa vezi daca merita. Daca depaseste mai mult de jum acest pret iti recomand sa iti cumperi unul nou.

1 răspuns:
| blAster85 a răspuns:

Ia altu vezi daca mai poti salva ceva piese, la cat te costa reparatia drumul, depinde unde stai, iti cumperi altul.