| LawlietL886 a întrebat:

Mi s-a blocat Tableta Samsung Galaxy Tab 2. A rămas imaginea "înghețată" și nu mai răspunde. Nici butonul on/off. Help!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Las-o până moare bateria de tot. Pune la incărcat, pornește și dorește-ți fierbinte să porneasca. Succes

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Ține apăsat 10-15 secunde butonul on/off si butonul volume down. Daca nu merge, încearcă on/off cu volume up.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Scoate-i bateria pentru cateva minute si isi va reveni.

| LawlietL886 explică (pentru MihaiNicu23):

Nu pot să-i scot bateria.

| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Laso jumate de ora daca este la fel, incearca sa desfaci tableta si sa-i scoti bateria apoi pune bateria la loc si pornesteo

| LarissaLary189 a răspuns:

Scoate bateria si bag-o la loc. Si mie mi s-a intamplat asta cu laptopul si dupa ce am scos bateria, a functionat. Unchiul meu e AS in tehnologie si mi-a zis ca daca stai prea mult pe telefon, tableta...se blocheaza, sau daca ai multe ferestre deschise. Mie iPhone-ul mi s-a ars din cauza asta, ca stateam mult pe telefon si se bloca... Sper ca ti-am fost de ajutor! Succes!

| MariaShk1 a răspuns:

Dăi cu el de azvârlita și lasă-l acolo 23 de minute apoi ieal și pune-l 2 minute pe calorefer și o să merge

| ciprian24 a răspuns:

Buna mi s-a blocat tableta p3100 ramane logou si apoi disparede pe ecran o disparut si sunetu