| givelink a întrebat:

mi se mișca mufa de la tableta (adică partea in care bag încărcătorul) ce as putea face sau cat ar costa reparația am Alcatel One Touch 3(8). FUNDA!

1 răspuns:
| Gerard9965 a răspuns:

Aceasta problema este din interior.Presupun ca trebuie indepartat capacul si stranse niste suruburi, parerea mea, nu sunt un expert.Cel mai bine te-ai duce la un service. Te-ar costa maxim, MAXIM 50-75 lei...MAXIM. Ar putea fi o problema sub 50 lei. Funda?