| AlAn3l a întrebat:

Mi se tot deconecteaza wifiul cand telefonul este oprit. De exemplu il opresc si dupa 2 minute il deschid si nu mai este conectat la wifi. Cum fac sa ramana conectat si cand e oprit? Precizez ca am un HTC one m8. Funda!

Răspuns Câştigător
| iAMVi a răspuns:

Tii apasat 2secunde pe wifi, apoi va intra la retelel wifi, in fine dai la setari de pe ecran sau de pe tasta capacitiva, mi se pare ca o sa scrie setari avansate sau doar "avansate" si acolo unde scrie "mentineti activ si in modul inactiv" bifezi intotdeauna sau mereu ce scrie acolo, te descurci tu.