| Valytzzzu20 a întrebat:

Mie mi-a spart un mail care era contul de facebook pe el si acum vreau sa-l schimb pe alt mail nou stiti ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DeiiaDeea a răspuns:

Du-te la Account Settings, iar acolo la Email iti va aparea Primary:[emai-lul actual].Dai click pe edit, iar acolo pe undeva iti va aparea ''Add another email'' dai click acolo si iti va aparea New Email si iti scrii noul email.Si acolo desupra de Save Changes iti scrii parola si dai Save.Succes!

2 răspunsuri:
| comsacodrut a răspuns:

Poti sa-ti faci alt email intrand pe yahoo cont