| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

mie nu imi merge sa instalez steam deci am cont de steam dar nu merge sa instalez la setup la ultima chestie la setup nu imi merge sa dau install si am salvat la browser acolo ajutor.Dau funda si recomand

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

1fie e din cauza partitiei in care ai instalat Steam sau 2 e din cauza antivirusului, de multe ori antivirusurile au conflicte cu Steam

| nitromonkey88 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Antivirusii* Virusi: sunt cei de pe pc
Virusuri: Raceli si alte din astea!

| LPCTSTR a răspuns (pentru nitromonkey88):

Scuzaţi exprimarea domule. Pe la ţara, de unde vin, nu se pune accent pe exprimare, dar totuşi îţi mulţumesc că eşti aici să corectezi userii.

| nitromonkey88 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Eu doar ti-am spus, in caz ca va trebui sa folosesti aceasta expresie in public la scoala sau altundeva. daca tu il consideri nefolositor e strict problema ta.

4 răspunsuri:
| nitromonkey88 a răspuns:

Ai ales partitia in care sa il instalezi? Esti sigur ca e steam-ul luat de pe site-ul oficial? Daun restart la pc.