| SirBenDover a întrebat:

Nu cred ca am ales bine categoria, scuze pentru asta, nu am gasit alta mai buna. Acum intrebarea: As vrea sa vad meciurile de football din Anglia. Exista vreun canal TV, aplicatie, program, site, orice pe care sa le pot vedea? Platesc daca este nevoie.

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Dolce sport1 transmite meciurile din Anglia, bafta la vizionare

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Http://tvron.net/meciuri-online

http://www.batmanstream.com/football-live-streaming-video-2016-17.html

Pe aceste doua site-uri vei putea viziona meciurile din Anglia.