| TheLittleCurious a întrebat:

Nu imi scoate imrimanta numai albastru, galben si negru. Cartusele arata ca is pline toate. Am o imprimanta Epson Stylus DX4450. Am curatat capurile din setari i-am facut aliniereade cateva ori dar degeaba. Ce credeti ca ar avea?

1 răspuns:
| Timberged a răspuns:

Are capetele infundate. La EPSON capul e part din imprimanta. Cartusul e de fapt o rezerva de cerneala. Se poate incerca desfundarea cu solutie la un service. Poate sa mearga sau poate nu. Daca esti din Bucuresti iti pot recomanda un service.