| costy20br a întrebat:

Nu pot activa hospotul in windows 10, il activez din setari si revine la loc. Nu stiu de ce, oare care ar fi cauza?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Acum 2 ore | sierra1 a răspuns:
Incearcă o reinstalare a driverelor pentru rețea wifi (poate găsești una mai nouă/update)

iar scrii tampeni nu are nici o legatura una cu alta, mai bine ar face un update de bios

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ori n-ai facut configurarea corecta si completa, ori unitatea wi-fi din aparat nu este compatibil pentru a functiona ca hotspot.

| costy20br explică (pentru Bula):

Acum o luna mergea

| RAY a răspuns:

Poate e setat sa devina inactiv dupa un timp

| sierra1 a răspuns:

Incearcă o reinstalare a driverelor pentru rețea wifi (poate găsești una mai nouă/update)

| costy20br explică:

Multumesc pentru raspunsuri!