| costy20br a întrebat:

de ce nu pot activa wi-fi in win 10? intru in setari dau pe activare acolo si nu ma lasa sa-l activez revine la loc...stie cineva care ar fi problema

Răspuns Câştigător
| 22SuperGirl22 a răspuns:

Cred că ar trebui să consulti manualul. Mie îmi apare jos, în dreapta, o săgeată în sus si acolo îmi dă setările si wifi-ul. Sper că ti-am fost de ajutor!

| costy20br explică (pentru 22SuperGirl22):

Scuze,am uitat sa specific la pc la telefon.

4 răspunsuri:
| costy20br explică:

La pc nu la telefon, m-am grabit la scris, scuze...

| DeliDeliutza2006DeliDeliutza a răspuns:

Bună și eu am aceasta problema, pentru a imi merge wi-fi închid telefonul și îl deschid.Soer ca te-am ajutat și ca o sa iti meargă și ție.

| K0sti a răspuns (pentru DeliDeliutza2006DeliDeliutza):

Interesant, inchizi si deschizi telefonul si ti se repara wi-fi-ul la calculator! Tare asta!