| ClaudiuGoosty a întrebat:

Salut TPU,nu stiu daca am ales categoria corecta dar am o mare problema cu laptopu.L-am aprins si cand apas pe tasta p, space sau altele se aude un bip.Sau cand apas pe tasta P ma da sa scriu de la capatu propozitiei sau cand sunt pe un site ceva ma da de la capatul paginii.Nu stiu ce are, dabia am scris intrebarea asta.Dau funda! Va rog!

1 răspuns:
| Ionut_Smecherasul_1993 a răspuns:

Ori e blocat ori s-a stricat un buton si sta apasat poti incerca sa scoti butoanele si cu un ac sa ridici chestia aia din guma in sus si vezi daca merge