| AlynnaM a întrebat:

nu stiu ce s-a intamplat dar tastatura mea are probleme. Azi cand am aprins pc-ul am observat ca daca am orice browser deschis si apas tasta space imi deschide automat pagina de start. si daca nu am deschis nimic atunci cand o apas imi deschide mozilla. am intrat si in control panel dar tot degeaba... stie cineva ce sa ii mai fac?

3 răspunsuri:
| FlootoorashBibi a răspuns:

Nu cred cai problema tastaturii.

| AlynnaM explică (pentru FlootoorashBibi):

Pai nu. Probabil niste setari. Ca nu folosesc doar eu pc-ul. doar ca vreau sa rezolv ca e enervant.

| FlootoorashBibi a răspuns (pentru AlynnaM):

Afla de la ceilalti care il folosesc ce au aplicat poate stiuhappy