| OmuCane a întrebat:

Nu stiu daca se potriveste la tehnologie dar nu am gasit alta categorie, vreau sa imi cumpar un xbox 360, ce spuneti mai continua wwe sa produca jocuri pentru el? Sau sa imi iau playstation 4? Eu mai mult as dori xbox cred ca ar costa mai putin. Stiti daca in viitor ar mai continua sa faca wwe jocuri pentru xbox 360, de genu 2k16; 2k17. 2k15 macar este pentru xbox 360?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cativa ani mai apar sigur, dar nu se stie cat. Orienteaza-te si tu la cati ani au mai aparut jocuri pe xbox (prima generatie) dupa lansare.
Cei de la xbox au spus ca garanteaza suport la jocuri pana in 2015, iar cei de la Sony pentru ps3 pana in 2016. Dupa, tine de producatori daca mai vor sau nu(desi sigur o sa mai apara, dar din ce in ce mai putine). Daca vrei ceva de viitor insa, ia ps4.

| GunDealer a răspuns:

Pai daca noi suntem in 2015 si a aparut 2k15 2k14 2k12 2k11 smackdown vs raw 2010, 2009, 2008, 2007 si alte genuri eu cred ca vor mai aparea in continuare. Funda?