| Marian_Tiberius_1989 a întrebat:

Salut TPU
o intrebare...cum pot recupera?
dispun de un alt cont de facebook la care i'am uitat parola.problema este ca nu mai dispun nici de email sau de numarul de telefon pentru a recupera cu acestea.contul este foarte vechi si am nevoie de el.stiua ca se poate recupera cu buletinul, am mai patsit'o odata si am gasit un link la care am putut debloca cu buletinul...acum ma chinui de ceva timp si nu ii dau de cap, nu mai gasesc link'ul si nu merge nici in alta modalitate sa recuperez.am incercat cu alt email cu alt nr de tel si nu primesc nimic inapoi...
va rog daca ma puteti ajuta cu un link sau unde pot vorbi cu cei de la facebook, va voi fi recunascator...

1 răspuns:
| JeSuisLeRoi a răspuns:

Sincer, nu am auzit vreodata de recuperare cu buletinul. Si exista Centrul de Asistenta big grin