| Johnnyx1 a întrebat:

o mica problema si-a facut aparitia aia fiind:
Am facut un site si problema este ca are un fisier extern style.css cand deschid site-ul din pc atunci fisierul style.css este functional si apar toate efectele facut dar cand il urc pe host si deschid site-ul cu chrome nu mai are nici un efect dar daca il deschid cu mozila merg toate efectele, si atunci cand deschid din pc site-ul il deschid tot cu chrome si merge problema la chrome apare doar cand il urc pe host cine ma ajuta sa rezolv problema are funda!

2 răspunsuri:
| Vickyy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbim in privat, si eventual sa folosim TeamViewer. Vreau sa vad exact despre ce este vorba

| K0sti a răspuns:

De cache ai auzit si tu?