| Daniel925 a întrebat:

O placa de baza ""foxconn 2abf"" e compatibila cu un gtx 750 ti?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai PCI Express 2.0 si placa e 3.0, o sa ai ceva "pierderi de performanta" dar da, o sa se potriveasca.

| anonimg a răspuns:

Da, este compatibila pentru ca placa de bază are slot "1 x PCI Express x16"; aceasta este slotul unde poate intra orice placă video. Important este ca placa video să aibă loc în unitate. Și pentru că sunt multe tipuri de "gtx 750 ti" unele dintre ele au nevoie de alimentare separata; și aceasta alimentare separata este oferita de sursă, sursă ce trebuie să aibă un cablu/conector numit "1x 6-pin PCI-E".
http://www.findlaptopdriver.com/specs-foxconn-2abf-motherboard-7252011h48/

| Tuderlus a răspuns:

Nu este compatibila.