| DraaaagooooS a întrebat:

O sa pun direct intrebarea! Nu imi merge sa reinstalez windows-ul inainte bagam CD-DVD dadeam restart la pc si mergea dar acum nu mai merge. chiar nu stiu de ce adica inainte doar apasam F1-ESC si gata il instalam si etc...dar acum numai merge si nu stiu de ce nu imi mai apare chestia aia sa apas F1 si etc si chiar daca apas nu se intampla nimic PLS raspundeti rapid. chiar nu stiu ce sa fac si trebuie sa reinstalez windows neaparat a inceput sa se miste cam greu pc. si na... PLS RASPUNS RAPID! DAU FUUUUNDAAA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| DraaaagooooS explică:

O sa incerc sa intru in bios sa vad daca reusesc laughing daca nu reusesc asta e.

| BillGates a răspuns:

DECI : Dai restart la pc cu cd-ul in el.CAnd ai dat restart incepi sa apesi ca nebunul f2 sau f12...sa iti apara bios-ul, te duci la boot menu si dai sa apara ca primul CD/DVD -Si un numar, dupa aia dai f10 ok si gata laughing Acujm sunt grabit ca daca nu explicam mai bine.lasa un reply daca nu merge

| danutz547 a răspuns:

Cd-ul este bootabil? daca da, trebuie sa intri in BIOS si sa bootezi cd

| Notforgiven a răspuns:

Dar de ce la restart sa apesi f1-esc? La restart, cand apare boot atappi from cd, apesi oricare din taste. Apoi incepe instalarea.