| Vaum_Roli_1998 a întrebat:

Am si eu o problema... vreau sa imi reinstalez windowsul ..bag cd-ul dau restart si apare chestia aia cu Press any key to... pana acuma apasam space sau orice. acum apas toate butoanele si nu imi intra nimic, dupa cateva secunde se porneste pc-ul. vreo solutie? dau funda. P.S: nu vreau raspuns sa il reinstalez din my computer ca de acolo nu pot formata partitiile

3 răspunsuri:
| rgx a răspuns:

Apasa enter

| Vaum_Roli_1998 explică (pentru rgx):

Orice apas tot nu intra...

| Richard002Toto a răspuns:

Eu recomand instalare cu USB (E mai rapidă și bună! ) dai pe F12 Selectezi USB-UL și mult succes la treabă!