| Luca77777777 a întrebat:

Oare exista un modem cu cartela care sa nu aibă nevoie de alimentare la priza gen portabil ca un modem usb dar sa aibă neaparat port utp?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Router mobil Asus WL-330N3G

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"gabicoo" nu ti-a raspuns la intrebare. Routerul dat de el este cu alimentare. Nu are baterie. Uite un router portabil: http://bit.ly/2thiaWu Asta poti sa-i si pui direct cartela de net sau cu un modem cu cartela (tot portabil).

| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns (pentru Salontanul):

Nici tu nu i ai raspuns, al tau nu are port LAN

| Salontanul a răspuns (pentru Sibiescu_Ionut_1993):

Daca citeai cu atentie vedeai ca i-am spus ca are USB unde se poate pune modem portabil sau cartela direct. Nu are nevoie de port LAN la un portabil. De aia a intrebat de portabil ca sa poata sa-l ia cu el oriunde si este pentru device-urile cu WiFi nu prntru cele cu cablu. N-am auzit sa te conectezi in tren (de exemplu) la un cablu! Mai documenteaza-te si apoi da raspuns, daca tot m-ai atacat. Mai bine taceai.

| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns (pentru Salontanul):

"dar sa aibă neaparat port utp", mai greu cu cititul happy