| Dany_Seby_1996 a întrebat:

TPU ofer funda celui care imi spune cu exactitate cum sa fac : ca prientenii de pe facebook sa nu mai poata sa imi caute prietenii la mine in lista de prieteni. sper ca m-am facut destul de inteles: de exemplu eu am incercat sa caut un prieten la cineva in lista si acolo mi-a zis ca nu pot sa vad prietenii lui deci asa vreau si eu dau funda happy

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Intri pe profilul tau si la sectiunea prieteni, trebuie sa fie butonul acela cu piulita unde modifici setarile. Dai pe setari si modifici audienta de la public (sau prieteni, cum ai acolo ) la doar eu, si doar tu vei putea sa iti vezi prietenii.