| 1234avg a întrebat:

Pe calculatorul meu nu am memorie in C deloc(0bytes).Am incercat sa dezinstalez, sa sterg cateva programe, si imi spune ca imi trebuie privilegii de administrator, intru pe contul de administrator, si pe el imi spune ca are o eroare.Si imi mai spune ca nu are destula memorie sa poate dezinstala ceva! Eu mai am si alte partitii goale: D,E,F, G si H.Ce pot face acestui calculator d.o.b.i.t.o.c.scuzati expresia!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Domnule istet, de ce nu l-ai instalat tu si lasi pe altii sa-ti prosteasca calculatorul? Crezi ca asta e o scuza? In fine, pana la urma ce ai facut?

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

D,E,F, G si H? laughing Cine ti-a spus ca se fac atatea partitii? De ce nu ai facut 20? Maxim 3, daca nu vrei sa-l tulburi pe neica Windows! Si nu calculatorul e dobitoc. Niciodata!

| 1234avg explică (pentru K0sti):

Domnule istet, nu am instalat eu windowsul!

| 1234avg explică (pentru K0sti):

Faza e ca nu stiu sa instalez alt windows!

| K0sti a răspuns (pentru 1234avg):

Pai de, eu ce sa-ti fac! Exista tutoriale pe Google, pune osu la treaba!

| K0sti a răspuns (pentru 1234avg):

Domnule istet, de ce nu l-ai instalat tu si lasi pe altii sa-ti prosteasca calculatorul? Crezi ca asta e o scuza? In fine, pana la urma ce ai facut?

| CinevaNou a răspuns:

Ce windows ai?

| 1234avg explică (pentru CinevaNou):

Am windows vista

| CinevaNou a răspuns (pentru 1234avg):

Dai properties la partitia C si alege disk cleanup, bifeaza tot si da ok.

| floryn1993 a răspuns:

Cclener, sau mareste partitia cu EASEUS Partition Master, http://www.softpedia.com/......ager.shtml
https://www.youtube.com/watch?v=ZwjxwSgjJVE