| Zayn_Zayn_1994 a întrebat:

pe facebook In jurnalul imi apare ca am dat like-uri la diverse pagini, desi nu am dat eu.

Va las si o ss:https://gyazo.com/6bb32b9bb24e66430a5169d4fe90347a

Răspuns Câştigător
| daniel33441 a răspuns:

Ce altceva Zayn? like-urile din cate vad sunt date la diferite tipuri de postari.inclusiv cele in araba care nu cred ca le intelegi.din cate stiu un virus nu da like-uri.am auzit de virusi care sa posteze comentarii jignitoare la adresa prietenilor din lista, sau care sa posteze link-uri obscene.insa de un virus care sa dea like-uri n-am auzit.schimba parola ca nu ai nimic de pierdut inclusiv parola email-ului si fa o scanare a calculatorului cu antivirusul pe care il ai.sau anti malware cum e malwarebytes.

4 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Poate ai dat din greseala sau e hack

| daniel33441 a răspuns:

E un hack, schimba parola

| Zayn_Zayn_1994 explică (pentru daniel33441):

Stii tu sigur?

| Zayn_Zayn_1994 explică (pentru daniel33441):

O sa incerc si asta

| daniel33441 a răspuns (pentru Zayn_Zayn_1994):

Ce altceva Zayn? like-urile din cate vad sunt date la diferite tipuri de postari.inclusiv cele in araba care nu cred ca le intelegi.din cate stiu un virus nu da like-uri.am auzit de virusi care sa posteze comentarii jignitoare la adresa prietenilor din lista, sau care sa posteze link-uri obscene.insa de un virus care sa dea like-uri n-am auzit.schimba parola ca nu ai nimic de pierdut inclusiv parola email-ului si fa o scanare a calculatorului cu antivirusul pe care il ai.sau anti malware cum e malwarebytes.