| anonim_4396 a întrebat:

Pe laptopul meu nu se mai aude nimic adica am volumul la maxim si cand intru pe YouTube sau intru intr-un joc nu se aude nimic. Am driverele instalate. Pana sa fac upgrade la windows 10 imi mergea dar dupa ce l-am facut nu se mai aude nimic. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| robytoby a răspuns:

Salut, driverul audio nu este compatibil cu Windows 10.Incearca cu update driver din Device Manager, sau instaleaza o versiune mai noua.
http://dorytutoriale.blogspot.ro/

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Descarca driver automat de la Intel sau amd ce hardware ai tu stii

| RAY a răspuns:

Sam drivers 15, 8