| kurtcobain a întrebat:

Acum cateva zile am dezinstalat cateva programe, fiindca imi mergea foarte greu laptop-ul. Cred ca am dezinstalat ceva putin mai important *bine, FOARTE improtant*. Pentru ca nu-i mai merge volumul.
De exemplu, intru pe youtube, un videoclip, dau volumul la maxim, si nu se aude. Stiti cumva ce pot sa instalez, sau ce-as putea sa fac? Oh, si am windows 8.

1 răspuns:
| TheEyes a răspuns:

Salut.Dar instaleaza driverul audio.De la aia este. Fara diverul audio nu se aude nimic la calculator.
Salut, bafta.