| Voicu_Ionela_1999 a întrebat:

Pe Snapchat o persoana poate vedea cati prieteni ai? Si daca dezactizez acolo "contacte", le mai apare prietenilor din agenda contul meu de Snap? Si daca da, cum fac sa nu mai apara?

1 răspuns:
| owtactrl1234 a răspuns:

Noul client SonyMt2 - Winter Holiday a fost adăugat!
Intră acum şi distrează-te împreună cu prietenii tăi, în timp ce te bucuri de noul design de iarnă, ce include costume şi mounturi specifice acestei sărbători, multe cadouri şi o mapă specială dedicată evenimentului de Crăciun!
Te lăsăm pe tine să descoperi mai multe, accesând http://sonymt2.ro/sv/descarcari!
Echipa SonyMt2 îţi urează sărbători fericite!