| Addaa1998 a întrebat:

De ce cand intru pe snapchat imi apare "reimprospatare nereusita" sau "bad getaway"? nu pot vedea nici un snap

5 răspunsuri:
| Addaa1998 explică (pentru K0sti):

Am gresit o litera pentru ca m-am grabit happy

| K0sti a răspuns (pentru Addaa1998):

Eu ti-am dat raspunsul, nu am zis nimic de litera!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi aplicatia?

Bad gateway apare cand dispozitivul nu comunica cu site-ul respectiv, in general, pentru ca site-ul refuza conexiunea. Cauzele pot fi multiple, de la virusi pana la o eroare a aplicatiei respective.

1. verifica daca nu cumva ai datele oprite pentru respectiva aplicatie
2. dezinstaleaza/reinstaleaza aplicatia
3. scaneaza-ti telefonul cu antivirusul (daca ai android)
4. opreste antivirusul si orice alta aplicatie care are legatura cu controlarea traficului pe net (daca ai android)

Daca niciuna dintre solutii nu functioneaza, fa-ti o cafea si citeste o carte. Snapchat-ul e oricum un rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la ei
ca atunci când nu mergea nici fb yk