| Icyyy a întrebat:

Cum se poate modifica acel pătrățel roșu sau mov (???? / ????) când Primești un Snap pe aplicația Snapchat într-un alt Emoji? Gen vreau ca eu când trimit snap-uri, sa le apăra prietenilor mei un emoji in loc de pătrățelele rosii, respectiv mov!

3 răspunsuri:
| CosminGK a răspuns:

Salut. Acele patratele nu le poti modifica din ce stiu eu. Poti modifica emojiul cu cei care faci foculetele pe snap din setari - personalizeaza emojis unde ai pe categori.

| Icyyy explică (pentru CosminGK):

Ba da, se poate. Am câțiva prieteni in lista care au așa și îmi doresc și eu

| CosminGK a răspuns (pentru Icyyy):

Pai si daca se poate, de ce nu ii intrebi direct pe ei?