| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

Salut TPU! Pe vechiul telefon aveam aplicația shazam instalată, aveam cont și 1000 de melodii scanate. (Aveam aplicația pe cardul de memorie). Pentru ca nu aveam memorie mi-am dezinstalat aplicația, iar când am bagat-o pe noul telefon și m-am logat cu contul respectiv, aplicația nu-mi mai arată melodiile scanate anterior. Cum să fac să îmi apară din nou melodiile? Cine ma poate ajuta?

11 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Am mai raspuns odata la intrebarea aceasta saptamana trecuta!

| cfrtobias a răspuns (pentru aditimus):

Poate crede ca vin oameni noi sau care n-au vazut si au o rezolvare

| Andrei_Robert_1994_lPpI explică (pentru cfrtobias):

Mda asa e

| Andrei_Robert_1994_lPpI explică (pentru aditimus):

Stiu frate, dar nu mai pot... Vreau melodiile inapoi.
Si ma gandeam ca poate s care n au vazut intrebarea

| Andrei_Robert_1994_lPpI explică (pentru aditimus):

Cred ca eram logat cu Facebook-ul si acum nu mai imi apare sa ma conectez cu el?

| aditimus a răspuns (pentru Andrei_Robert_1994_lPpI):

Si in Facebook la setari unde apar aplicatiile pe care le-ai lasat sa se conecteze mai apare?

| Andrei_Robert_1994_lPpI explică (pentru aditimus):

Daaa, imi arata ca sesiune expirata, dar am activat o, dar pe shazam nici urma sa ma conectez cu Facebook...

| Andrei_Robert_1994_lPpI explică (pentru aditimus):

Si imi mai apare si un iD, pe care nu stiu cum s al folosesc...

| Andrei_Robert_1994_lPpI explică (pentru aditimus):

Mda...nu stiu ce sa mai fac