| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

Salut TPU! Pe vechiul telefon aveam aplicația shazam instalată, aveam cont și 1000 de melodii scanate. (Aveam aplicația pe cardul de memorie). Pentru ca nu aveam memorie mi-am dezinstalat aplicația, iar când am bagat-o pe noul telefon și m-am logat cu contul respectiv, aplicația nu-mi mai arată melodiile scanate anterior. Cum să fac să îmi apară din nou melodiile?

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Mai mult ca sigur le-ai pierdut, de ce nu ai facut clonare la telefon si cand aveai un nou telefon o puteai copia cu tot cu salvari

| Andrei_Robert_1994_lPpI explică (pentru aditimus):

Pai ideea e ca am transferat datele din telefon in altul ...si tot degeaba