| Daviiiiiid a întrebat:

Pe Yahoo! Messenger, cand dau photo sharing, pot sa fac cumva ca celui care ii trimit sa nu poata salva pozele? Doar sa le vada?

2 răspunsuri:
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Nu.dar le poti pune la avatar.Problema cu avatarul este ca are o rezolutie de 100x100, deci detaliile vor fi foarte greu de observat.
Iti sugerez sa incarci pozele pe un hi5, nu facebook, si el sa le poata vedea.nu mai folosesc hi5-ul, dar stiu ca de pe el nu pot fi luate.
Mult de lucru, stiu...dar asta e.
SucceS!

| xClementine a răspuns:

Nope, imi pare rau, dar nu se poate. Daca persoana respectiva doreste s-o salveze, o salveaza. Asta daca nu inchizi tu share-ul inainte de a o salva si intrerupi astfel procesul. happy