| edy423 a întrebat:

PE Youtube, poti scoate banii direct in contul tau de paysafecard/paypal? Ce suma poti scoate?

1 răspuns:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Salut, in functie de numarul vizualizarilor pe care le faci pe video esti platit aprox. 1 dolar / 1.000 vizualizari (cu generozitate). De exemplu, daca esti in Statele Unite si castigurile tale sunt undeva la 100$+ la sfarsitul lui Noiembrie, cei de la Youtube iti vor trimite suma in Decembrie pe cardul de credit pe care l-ai "inregistrat" pe contul de Youtube in sectiunea "plati automate" in caz ca nu ai adaugat deja un card de credit pe contul tau de Youtube poti urma pasii din link-ul de mai jos pentru a adauga unul.
https://support.google.com/youtube/answer/2375433?hl=ro
Sper ca ti-am fost de ajutor!