| DjStrike a întrebat:

Cum pot scoate banii din contul Paysafecard, ofer funda.

4 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Nu poti sa ii scoti, singura varianta e ca tu sa ii dai un paysafe unui prieten si el sa ti dea bani pe el.

| DjStrike explică:

Pai daca ii bag Intr-o casa de pariuri ma lasa sa ii scot fara sa pariez nimic?

| Florica_Eugen_1972 a răspuns:

Poti sa-i scoti in felul asta: deschizi un cont la skrill.com, incarci contul cu paysafecardu si iti faci retragere prin cont bancar sau poti sa soliciti card de la skrill si ii poti retrage pe card de la orice atm

| DjStrike explică (pentru Florica_Eugen_1972):

Ai incercat? Sigur merge sa bagi bani in contul skrill cu paysafe?