| andrey1412 a întrebat:

Salut TPU,

Pentru ca tableta MEA se incingea F F F F F Tare cand jucam un joc mai mare (peste 1gb), am hotarat sa iau acest cooler: http://www.emag.ro/......D6KZBBBM/, l-am luat si cu incarcatorul de la tableta l-am conectat in priza, pentru. ca stiu ca nu face fata daca il conectez la tableta. Intrebarea mea este: daca ma joc mult pe tableta, peste 3-4h in continuu, si o racesc cu acest cooler, am un controller SONY PS3 si o conectez la televizor prin MHL (MiraCast/ screen mirroring) se poate strica in timp? Pentru ca mi-e frica, am dat o caruta de bani pe ea, este un Note 10.1 2014 Edition.

4 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Acel cooler este pentru laptop nu pentru o tableta
STai linistit asa se incalzesc toate si telefonul meu cand ma joc se "incinge" cum spui tu

Răspuns utilizator avertizat
| SouLIce a răspuns (pentru andrey1412):

Daca fige frige iti zic eu ca nu mai mergea... nu mai exagera atata

Răspuns utilizator avertizat