| XLilSmileX a întrebat:

Eu sunt minora... Si Facebook "stie" asta. Problema este ca eu vreau ca cineva anume ( mai bine zis cineva caruia ii poti da like la profil, cum ar fi o celebritate) sa-mi vada profilul. Si acea persoana mi-a zis ca nu poate sa-l vada pentru ca profilul meu e privat.
Cum sa fac ca absolut toata lumea sa imi poata vedea profilul?

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Facebook "ştie"că eşti minoră fiindcă ai pus data de naştere.
Dai în dreapta, sus, la săgeata aceea, alegi "setări de confidelitate" şi selectezi cine vrei să "te vadă".

| nyko06 a răspuns:

Buna, sus in partea dreapta ai acasa, dupa aia alegi setari de confidentialitate si alegi public si asa nu va mai fi privat, sper ca te-am ajutat.

| nyko06 a răspuns:

Buna, sus in partea dreapta ai acasa, peurma alegi setari de confidentialitate si alegi public si asa nu va mai fi privat, sper ca te-am ajutat.

| XLilSmileX explică (pentru nyko06):

De fapt nu imi arata public sau privat. ci Privacy Settings
Since you're under 18, we take extra steps to protect your information. Learn more
Control Privacy When You Post
You can manage the privacy of your status updates, photos and information using the inline audience selector — when you share or afterwards. Remember: the people you share with can always share you blah blah etc :/

| nyko06 a răspuns (pentru XLilSmileX):

Cred ca de asta ca esti minora facebooku cum ai zis tu stie si incerca sa-ti proteje informatiile.

| nyko06 a răspuns:

Buna, sus in partea dreapta ai acasa, peurma
alegi setari de confidentialitate si alegi public si asa nu va mai fi privat, sper ca te-am ajutat.