| camelis a întrebat:

poate ati vazut dar siteul elforum s-a inchis pentru lucrari. iar eu aveam cont acolo si prin mesajele vechi aveam o conversatie cu cineva iar acum nemaipuntand sa ma loghez pe site nu mai am adresa de email acelei persoane si imi trebuie neaparat..cum sa fac? va rog mult de tot ajutati-ma ca am mare nevoie de ea... FUNDA +VOT

1 răspuns:
| EMike a răspuns:

PM la Staff. Alta solutie nu ai. Daca nu poti da un PM la Staff...Asteapta. Cauta un numar de telefon, te ajuta ei. daca e ceva nemaipomenit de grav. Salut happy.