| anonim_4396 a întrebat:

Poate uni dintre voi ati auzit de programul freedom pt. telefon. La un coleg ii mergea pe s3. Eu am un Vodafone smart 3 si nu imi merge. ma chiunui de ceva timp imi zice ceva de root ca nu are permisiune si cu programul market unlock parca. Stiti ce ii pot face? Multumesc!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Are nevoie de root, dar pierzi garanția.

| sasukeady a răspuns (pentru LTAA):

Pentru un telefon care e 100 de euro pe piata mai conteaza garantia? Daca mi se strica imi iau altul ca nu e chiar o avere. daca mai era un s5, note 3 etc. nu prea faceam ca stiam ca e riscant dar asa ca e un telefon ieftin.

| deeamaria a răspuns:

Are nevoie de root chiar ca