| Bordeianu_Andrei_1997 a întrebat:

pot descarca android pe telefon daca nu am android pe Samsung star 2?

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Salut! Nu lua in considerare celelalte raspunsuri fiindca ei se dau mare cu Nokia 301 al lor.In primul rand telefonul nu suporta android si el are incorporat un sistem de operare propiu.Asa ca poti sa strangi bani si sa-ti iei un Samsung Galaty Mini sau Galaxy Young (pentru un buget intre 300-500 de lei)

5 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Nu poti, dar te-as sfatuii sa vinzi telefonul si sa iti iei unul cu android

| vladionut94 a răspuns:

rolling on the floor) poti daca il arunci la gunoi si iti ei un telefon cu android rolling on the floor

| Dinu_Marian_1994 a răspuns:

Nu

| Cucolea_Iulian_1996 a răspuns:

Nu poti

| DaniDanielDani a răspuns:

Nu poti deoarece este configurat inca din fabrica fara android...telefoanele pot avea android doar din fabrica sau daca au poti sa il upgradezi pentru a fi mai bun dar si asta la un servis.